Firma Matbud istnieje na rynku już 25 lat. Zdobyte, przez ten czas, wiedza i doświadczenie czynią ich bezkonkurencyjnymi na rynku. Pasja, wiedza i elastyczność - to właśnie na ich bazie powstają produkty tej firmy.

ZAŁOŻENIE

Jakość, doświadczenie i pełen profesjonalizm - są wystarczającą reklamą samą w sobie. Jak w takim razie można temu pomóc?

REALIZACJA

Zgodnie z przyjętym założeniem, należało przenieść ideę już istniejącej marki do sieci internet. Prosta w formie i konstrukcji witryna, której nadrzędeną funkcją jest przekazanie informacji.

 

"Przez 25 lat działalności na rynku usług budowlanych firma Matbud zbudowała silną i rozpoznawalną markę, kojarzoną z najwyższą jakością oferowanych klientom produktów i usług. Zmiany otoczenia i rozwój nowoczesnych technik komunikacyjnych spowodowało potrzebę otwarcia firmy na nowe możliwości i zaprezentowania jej wizerunku szerszemu gronu klientów. W tym celu podjęliśmy współpracę z Agencją Internetową A3M, która zaprojektowała i wykonała dla nas m.in. nowoczesną stronę internetową. Dzięki zaangażowaniu i pasji tworzących ją ludzi, w krótkim czasie A3M z kolejnego dostawcy usług, stała się nieocenionym partnerem, bez wsparcia i udziału którego nie wyobrażamy sobie realizacji naszych projektów wizerunkowych."

- Michał Skalik, Manager ds. Rozwoju w Matbud Spółka z o.o.

 

TOP